Tel: (0312) 256 9535

Adres: Celal Yardımcı Lisesi, Kardelen Mahallesi, 17. Cadde, 2094 Sokak, Batıkent, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Celal Yardımcı Anadolu Lisesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde yer alıyor. Celal Yardımcı Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Celal Yardımcı Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Celal Yardımcı Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Celal Yardımcı Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Celal Yardımcı Anadolu Lisesi

0 görüş var

Celal Yardımcı Anadolu Lisesi adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Celal Yardımcı Anadolu Lisesi
, Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 256 9535 Celal Yardımcı Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Celal Yardımcı Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...