Tel: (0236) 231 4645

Adres: Akhisar Cad. Şehitler Mh. 45040 Manisa Manisa, Türkiye


Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Manisa ili Şehzadeler ilçesinin Ahmet Bedevi Mah. mahallesinde (509. Sokak) yer alıyor. Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.43 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu

Aşağıdaki formu kullanarak Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...