Tel: (0236) 237 2886

Adres: Manisa, Celal Bayar Ünv. , 45030 Uncubozköy, , Manisa, Türkiye


Celal Bayar Üniversitesi, Manisa ili Şehzadeler ilçesinin Uncubozköy Mah. mahallesinde (Celal Bayar Ünv.) yer alıyor. Celal Bayar Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Celal Bayar Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Celal Bayar Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Celal Bayar Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Celal Bayar Üniversitesi

0 görüş var

Celal Bayar Üniversitesi adlı mekan, 60 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.68 puan almıştır.
Celal Bayar Üniversitesi
Uncubozköy Mah.Celal Bayar Ünv., Şehzadeler, Manisa.
+90(0236) 237 2886 Celal Bayar Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Celal Bayar Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...