Tel: (0216) 489 6560

Adres: Kılavuzçayırı Cad. İnceyol Sok. No: 1 Küçükyalı, Maltepe, İstanbul, Türkiye


Celal Avşar İlköğretim Okulu, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Altıntepe Mah. mahallesinde (İnce Yol Sokak) yer alıyor. Celal Avşar İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Celal Avşar İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Celal Avşar İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Celal Avşar İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Celal Avşar İlköğretim Okulu

0 görüş var

Celal Avşar İlköğretim Okulu adlı mekan, 46 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.59 puan almıştır.
Celal Avşar İlköğretim Okulu
Altıntepe Mah.İnce Yol Sokak, Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 489 6560 Celal Avşar İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Celal Avşar İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...