Çekmeköy Belediyesi logo

Tel: (0216) 312 4444 veya (0216) 600 0600

Adres: Merkez Mh. Piri Reis Caddesi, No: 5, Belediye Başkanlığı Binası, Çekmeköy, İstanbul, Türkiye


Çekmeköy Belediyesi, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Piri Reis Caddesi) yer alıyor. Çekmeköy Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çekmeköy Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Çekmeköy Belediyesi
    Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.43 puan aldı.
  • Merhaba ben cekmekoy merkez Mah Köroğlu cd oturuyorum ilk okul çocuklarına yönelik matematik ve ingilizce kursu eğitimi için Belediyemizin destek istiyoruz ücretsiz kurslar açılmasını istiyoruz

    25/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çekmeköy Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çekmeköy Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çekmeköy Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çekmeköy Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...