Tel: (0224) 294 9999

Adres: Mutluevler Mah. Nazlı Cad. No 12, 16070 Osmangazi , , Bursa, Türkiye


Çekirge Devlet Hastanesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinin Hüdavendigar Mah. mahallesinde (Mete Caddesi) yer alıyor. Çekirge Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çekirge Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çekirge Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çekirge Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çekirge Devlet Hastanesi

0 görüş var

Çekirge Devlet Hastanesi adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.78 puan almıştır.
Çekirge Devlet Hastanesi
Hüdavendigar Mah.Mete Caddesi, Osmangazi, Bursa.
+90(0224) 294 9999 Çekirge Devlet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çekirge Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...