Tel: (0224) 275 2000

Adres: Kükürtlü Mh. Konca Sokak, No: 8 Çekirge, Osmangazi, Bursa, Türkiye


Çekirge Çocuk Hastanesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinin Kükürtlü Mah. mahallesinde (Kükürtlü Caddesi) yer alıyor. Çekirge Çocuk Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çekirge Çocuk Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çekirge Çocuk Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çekirge Çocuk Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çekirge Çocuk Hastanesi

1 görüş var

  • 20 nisan da kızıma yazılan reçete onaylanmadan nöbetçi eczane gittiğimde illaç verilmedi,bu konuda bilgilendirilmiş olsaydım onaylatıp giderdim ,hadi bu benim hatam deyim,tekrar geri döndüm onaylattım ve onca yolu giderek tekrar eczaneye gittiğimde buseferde acil yada e sistem arıza mühürü olması gerektiğini söyleyip gene ilaçları vermediler,hastaneye telefon ettiğmde bu mühürlere gerek olmadığını ilaçların verilemesi gerektiğni söylediler,,başka bir eczane gittim ve ilk eczanenin söylediklerini tekrarladılar,bende cebimden para vererek ilaçları aldım,bu durumda ya hastane personeli işni bilmiyor,yada en kaba tabirle savsaklıyor,bu durumu sağlık bakanlığına şikayet edecerğimi bildirir gelişmeleri bekliyorum. teşekkürler

    Misafir, 20.04.2014 20:33:00

Çekirge Çocuk Hastanesi adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.53 puan almıştır.
Çekirge Çocuk Hastanesi
Kükürtlü Mah.Kükürtlü Caddesi, Osmangazi, Bursa.
+90(0224) 275 2000 Çekirge Çocuk Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çekirge Çocuk Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...