Tel: (0212) 475 0101

Adres: Cebeci Spor Kompleksi, Atatürk Bulvarı Cebeci Spor Kompleksi - Sultangazi, İstanbul, Türkiye


Cebeci Spor Kompleksi, İstanbul ili Sultangazi ilçesinin Uğur Mumcu Mah. mahallesinde yer alıyor. Cebeci Spor Kompleksi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cebeci Spor Kompleksi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Cebeci Spor Kompleksi
    Toplam 50 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.9 puan aldı.
  • bu komlekse herkes glebılırmııı

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Cebeci Spor Kompleksi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cebeci Spor Kompleksi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cebeci Spor Kompleksi

Aşağıdaki formu kullanarak Cebeci Spor Kompleksi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...