Adres: Manisa, , Manisa, Türkiye


CB Üniversitesi Muradiye Kampüsü, Manisa ili Şehzadeler ilçesinin Karaali Köyü mahallesinde (Manisa Menemen Yolu) yer alıyor. CB Üniversitesi Muradiye Kampüsü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. CB Üniversitesi Muradiye Kampüsü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak CB Üniversitesi Muradiye Kampüsü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak CB Üniversitesi Muradiye Kampüsü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: CB Üniversitesi Muradiye Kampüsü

0 görüş var

CB Üniversitesi Muradiye Kampüsü adlı mekan, 40 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.48 puan almıştır.
CB Üniversitesi Muradiye Kampüsü
Karaali KöyüManisa Menemen Yolu, Şehzadeler, Manisa.
CB Üniversitesi Muradiye Kampüsü

Aşağıdaki formu kullanarak CB Üniversitesi Muradiye Kampüsü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...