Adres: Fener Sk, Osmangazi, Gebze, Kocaeli, Türkiye


Çayırova Boru Fabrikası, Kocaeli ili Darıca ilçesinin Osman Gazi Mah. mahallesinde (Fener Sokak) yer alıyor. Çayırova Boru Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çayırova Boru Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çayırova Boru Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çayırova Boru Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çayırova Boru Fabrikası

1 görüş var

  • sitenize bi iş başvuru kısmını ayarlayın lütfen iş başvurunuzu nasil yapıcaz

    Misafir, 06.08.2010 19:42:00

Aşağıdaki formu kullanarak Çayırova Boru Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...