Tel: (0464) 532 5085 veya (0464) 532 5086

Adres: Yeni Pazar Mh. Hükümet Meydanı, Belediye Başkanlığı Binası, Pk: 53200, Çayeli, Rize, Türkiye


Çayeli Belediyesi, Rize ili Çayeli ilçesinde yer alıyor. Çayeli Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çayeli Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Çayeli Belediyesi
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.57 puan aldı.
  • Sayın Başkan; Mahallemiz belediyenize bağlı üçüncü büyük mahalle olup halen daha su ve yol sorunu yaşamaktadır.yetkili kişiler in de azami gayret sarfetmediklerinden dolayı mağduriyetimiz bugüne kadar giderilmedi.arazi sahiplerinden tahütname alarak belediye bakanlığına 2013 yılı haziran ayında sünüldü.dosya şüan fen işlerinde mevcüttür.arzumuz ve isteğimiz dosyanın gereğinin bir an önce işleme konmasıdır.saygılarımla ayhan gümüşler Yaka mahallesi not. imzalar mal sahilerinden bizzat şahsım tarafından tolanmişdir

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çayeli Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çayeli Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çayeli Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çayeli Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...