Tel: (0216) 642 7777

Adres: Şile Yolu Bosna Cd. Bayrak İş Merkezi, No: 10 Kat: 4, Çekmeköy, İstanbul, Türkiye


Çay Tv, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinde yer alıyor. Çay Tv yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çay Tv nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü televizyon ve radyo yayıncılığı yapmak kablolu kablosuz uydu ve diğer yayın tekniklerinden istifade etmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Çay Tv nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çay Tv konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çay Tv

Aşağıdaki formu kullanarak Çay Tv ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...