Tel: (0216) 493 3867

Adres: Cumhuriyet Cad. No: 75/B Esenyalı Mh. Pendik, , İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • emlak
  • firma
  • Bu firma 13 senedir faal

Çavuşoğlu Yemenler İnşaat, İstanbul ili Pendik ilçesinin Esenyalı Mah. mahallesinde (Cumhuriyet Caddesi) yer alıyor. Çavuşoğlu Yemenler İnşaat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çavuşoğlu Yemenler İnşaat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü inşaat taahhüdü ile ilgili olarak arsa sahipleri ile anlaşarak yahut arsa ve arazilerin üzerinde mesken işyeri ve benzeri inşaatları yapmak, yapılanları satmak ve gayrimenkullerin parsel ve imar durumlarını çıkarmak, birleştirmek ve her türlü muamelelerin neticelendirilmesi için resmi ve özel kuruluşlar nezdinde takip etmek ve resmi ve özel kurumu ihalelerine girmek, inşaat taahhüt işlerini yapmak, gayrimenkuller üzerinde irtifa ve kat mülkiyeti tesisini yapmak. Müteahhitlik karnesi çıkarmak. Her türlü inşaat ve yapı malzemesi alım satım ve imalatını yapmak Her türlü gayrimenkullerin ve otoların otobüs kamyon ve çekici vazifasi gören ağır vasıtaların iş makinelerinin alım satımı komisyonculuğunu ithalat ve ihracatını yapmak, Şirket taşınır veya taşınmaz mallarını ; gerek şirketin ve gerekse üçüncü şahıs ve şirketlerin borçlarının teminatını teşkil etmek üzere ipotek verebilir, ipotek alabilir, ipotekleri fek edebilir. Şirket lehine ortak veya üçüncü şahıslar ipotek verebilir. Şirket kefalet kabul eder ve kefil olur. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti , kat irtifakı , kat mülkiyeti tesis edebilir ve 28. 3. 2012 tarihinde tescil edilen tadil metninde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Çavuşoğlu Yemenler İnşaat
    Toplam 6 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.17 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çavuşoğlu Yemenler İnşaat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çavuşoğlu Yemenler İnşaat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çavuşoğlu Yemenler İnşaat