yazdır
 • Nereye: Çavuşoğlu Yemenler İnşaat adresine

Çavuşoğlu Yemenler İnşaat hakkında

Çavuşoğlu Yemenler İnşaat Nakliyat Otomotiv Kömür Gıda San. ve Tic. Ltd. Şirketi, Her türlü inşaat taahhüdü ile ilgili olarak arsa sahipleri ile anlaşarak yahut arsa ve arazilerin üzerinde mesken işyeri ve benzeri inşaatları yapmak, yapılanları satmak ve gayrimenkullerin parsel ve imar durumlarını çıkarmak, birleştirmek ve her türlü muamelelerin neticelendirilmesi için resmi ve özel kuruluşlar nezdinde takip etmek ve resmi ve özel kurumu ihalelerine girmek, inşaat taahhüt işlerini yapmak, gayrimenkuller üzerinde irtifa ve kat mülkiyeti tesisini yapmak. Müteahhitlik karnesi çıkarmak. Her türlü inşaat ve yapı malzemesi alım satım ve imalatını yapmak Her türlü gayrimenkullerin ve otoların otobüs kamyon ve çekici vazifasi gören ağır vasıtaların iş makinelerinin alım satımı komisyonculuğunu ithalat ve ihracatını yapmak, Şirket taşınır veya taşınmaz mallarını ; gerek şirketin ve gerekse üçüncü şahıs ve şirketlerin borçlarının teminatını teşkil etmek üzere ipotek verebilir, ipotek alabilir, ipotekleri fek edebilir. Şirket lehine ortak veya üçüncü şahıslar ipotek verebilir. Şirket kefalet kabul eder ve kefil olur. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti , kat irtifakı , kat mülkiyeti tesis edebilir ve 28. 3. 2012 tarihinde tescil edilen tadil metninde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Çavuşoğlu Yemenler İnşaat için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar