Tel: (0216) 336 7377 veya (0554) 834 9367

Adres: Rıhtım Cad. Nemlizade Sok. 9/4 Kadıköy /İstanbul İstanbul, Türkiye


Cast Ajansım, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Rasimpaşa Mah. mahallesinde (Nemlizade Sokak) yer alıyor. Cast Ajansım yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cast Ajansım nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Casting, Tecrübeli oyuncular, tiyatrocular ve yetenekli oyuncu adaylarindan olusan kadrosuyla; tüm dizi, sinema ve reklam projelerine hizmet veren cast ajansı

Aşağıdaki haritayı kullanarak Cast Ajansım nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cast Ajansım konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cast Ajansım

0 görüş var

Cast Ajansım adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Cast Ajansım
Rasimpaşa Mah.Nemlizade Sokak, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 336 7377 Cast Ajansım

Aşağıdaki formu kullanarak Cast Ajansım ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...