Tel: (0212) 882 0209

Adres: Ertuğrul Gazi Cad. No: 28 Güzelyurt Mh. Haramidere Büyükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Çarşım Mağazaları, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinin Dizdariye Mah. mahallesinde (Teyyareci Sadık Bey Sokak) yer alıyor. Çarşım Mağazaları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çarşım Mağazaları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Çarşım Mağazaları
    Toplam 32 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.56 puan aldı.
  • güzel magza hem kaliteli hem uygun

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çarşım Mağazaları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çarşım Mağazaları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çarşım Mağazaları

Aşağıdaki formu kullanarak Çarşım Mağazaları ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...