Tel: (0362) 833 1007

Adres: Çay Mh. Cemil Şensoy Caddesi, No: 1, Hükümet Konağı, Pk: 55000, Çarşamba, Samsun, Türkiye


Çarşamba Kaymakamlığı, Samsun ili Çarşamba ilçesinin Çay Mah. mahallesinde (Cemil Şensoy Caddesi) yer alıyor. Çarşamba Kaymakamlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çarşamba Kaymakamlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Çarşamba Kaymakamlığı
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2 puan aldı.
  • Sayin baskanim orta mah 188nolu sokak 18nolu binanin sakinleriyiz belediye mize daha önce sözlü ve yazili olarak müracaatlarimiz olduğu halde sizin de şahsi bilginiz dahilinde sokagimizda ne bir yolumuz var ne doğalgaz hattimiz var  şahin baskanim samimiyetinize guveniyoruz                                                          Gereğinin yapilmasini arz  ederiz.

    2/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çarşamba Kaymakamlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çarşamba Kaymakamlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çarşamba Kaymakamlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Çarşamba Kaymakamlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...