Tel: (0212) 272 9649

Adres: Mecidiyeköy Merkez Mahallesi, Ortaklar Caddesi, No: 17, Meliha Avni Sözen Fuar Merkezi, Mevidiyeköy, Şişli, İstanbul, Türkiye


CarrefourSA Mecidiyeköy, İstanbul ili Şişli ilçesinin Fulya Mah. mahallesinde (Garaj Sokak) yer alıyor. CarrefourSA Mecidiyeköy yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. CarrefourSA Mecidiyeköy nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    CarrefourSA Mecidiyeköy
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.43 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak CarrefourSA Mecidiyeköy nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak CarrefourSA Mecidiyeköy konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: CarrefourSA Mecidiyeköy

Aşağıdaki formu kullanarak CarrefourSA Mecidiyeköy ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...