CarrefourSA Bayrampaşa AVM logo

Tel: (0212) 640 0099

Adres: Altıntepsi Mh. Ferhatpaşa Çiftliği, Otogar Üstü, Carrefoursa Alışveriş Merkezi, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye


CarrefourSA Bayrampaşa AVM, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Altıntepsi Mah. mahallesinde (Esenler Carrefour-Bauhaus) yer alıyor. CarrefourSA Bayrampaşa AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. CarrefourSA Bayrampaşa AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

CarrefourSA Bayrampaşa AVM, ziyaretçilerine sunduğu ücretsiz 600 araçlık açık ve 1.352 araçlık kapalı otoparkı, bebek bakım odası, mescit ve engelli hizmetleriyle de bulunduğu bölgede rahat ve konforlu alışveriş için başlıca adres olma özelliğini taşıyor.


0 görüş var

    CarrefourSA Bayrampaşa AVM
    Toplam 16 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.38 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak CarrefourSA Bayrampaşa AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak CarrefourSA Bayrampaşa AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: CarrefourSA Bayrampaşa AVM