CarrefourSA Ankara Batıkent AVM logo

Tel: (0312) 252 6666

Adres: İnönü Mh. Batı Bulvarı No: 69 / B, Pk: 06370, Carrefoursa Avm, Batıkent, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


CarrefourSA Ankara Batıkent AVM, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin İnönü Mah. mahallesinde (Batıkent Blv) yer alıyor. CarrefourSA Ankara Batıkent AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. CarrefourSA Ankara Batıkent AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    CarrefourSA Ankara Batıkent AVM
    Toplam 44 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak CarrefourSA Ankara Batıkent AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak CarrefourSA Ankara Batıkent AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: CarrefourSA Ankara Batıkent AVM

Aşağıdaki formu kullanarak CarrefourSA Ankara Batıkent AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...