Tel: (0312) 252 6600 veya 444 10 00

Adres: Batıkent Girişi İstanbul Yolu 12 Km, Batıkent, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


CarrefourSA Batıkent AVM, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin İnönü Mah. mahallesinde (1695. Cadde) yer alıyor. CarrefourSA Batıkent AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. CarrefourSA Batıkent AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    CarrefourSA Batıkent AVM
    Toplam 44 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak CarrefourSA Batıkent AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak CarrefourSA Batıkent AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: CarrefourSA Batıkent AVM

Aşağıdaki formu kullanarak CarrefourSA Batıkent AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...