Tel: (0312) 252 6600

Adres: Batıkent Girişi İstanbul Yolu 12 Km, Batıkent, Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Carrefour Batıkent, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin İnönü Mah. mahallesinde (Carrefour) yer alıyor. Carrefour Batıkent yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Carrefour Batıkent nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Carrefour Batıkent nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Carrefour Batıkent konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Carrefour Batıkent

0 görüş var

Carrefour Batıkent adlı mekan, 43 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.56 puan almıştır.
Carrefour Batıkent
İnönü Mah.Carrefour, Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 252 6600 Carrefour Batıkent

Aşağıdaki formu kullanarak Carrefour Batıkent ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...