Tel: (0262) 335 4850 veya (0262) 335 4859

Adres: Eskibaş İskele Yolu, Körfez Mahallesi, Eski Otogar Arkası, Carrefoursa Avm, Körfez, İzmit, Kocaeli, Türkiye


İzmit CarrefourSA Alışveriş Merkezi, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Körfez Mah. mahallesinde (Carrefour AVM) yer alıyor. İzmit CarrefourSA Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmit CarrefourSA Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  İzmit CarrefourSA Alışveriş Merkezi
  Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.95 puan aldı.
 • SALÇALIK KIRMIZI BİBER 1,-TL.DEN DİYE RADYODA DUYDUM. HEMEN BİTMİŞ. LÜTFEN BÖYLE BİR KAMPANYA OLURSA ÖNCEDEN HABERDAR EDİLMEK İSTİYORUM. İYİ GÜNLER..

  25/ 5 yıldız
  ,

 • Ben fiyatları uygun buluyorum ,Kocaelindeki bana göre en uygunu,yalnız bu kadar büyük bir markete 3-4 metrelik bir mescit yapabilirler bazen sırf bu yüzden gidesim gelmiyor .teşekkürler.

  3/ 5 yıldız
  ,

 • MERHABA DR BANU ÇAKIR BEN DANONE ANNENİN DOğžAL YOğžURDU ÜZERİNDE TANITIM 2.250 YAZIYOR.2.750OLARAK FATURA EDİLDİ İTİRAZ EDLİP EşžİM TARAFINDAN TUTANAK TUTULACAK DENİLİNCE 2.250 OLARAK VERİLDİ KOCAELİ YENİKENT MAğžAZASI KİMSE İşžİNDEN OLMASIN AMA LÜTFEN DİKKAT ETSİNLER TEşžEKKÜRLER.

  0/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmit CarrefourSA Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmit CarrefourSA Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmit CarrefourSA Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak İzmit CarrefourSA Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...