Carousel AVM logo

Tel: (0212) 570 8434

Adres: Zeytinlik Mahallesi, Halit Ziya Uşaklıgil Caddesi, No: 1, Carousel Avm, Pk: 34710, Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Carousel AVM, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zeytinlik Mah. mahallesinde (İstanbul Caddesi) yer alıyor. Carousel AVM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Carousel AVM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Carousel AVM
    Toplam 19 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.74 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Carousel AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Carousel AVM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Carousel AVM

Aşağıdaki formu kullanarak Carousel AVM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...