Tel: (0212) 265 2304

Adres: Nisbetiye Cad. No: 104 Etiler Mh. Etiler Beşiktaş, , İstanbul, Türkiye


Çardak Büfe, Etiler, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Etiler Mah. mahallesinde (Nispetiye Caddesi) yer alıyor. Çardak Büfe, Etiler yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çardak Büfe, Etiler nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çardak Büfe, Etiler nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çardak Büfe, Etiler konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çardak Büfe, Etiler

0 görüş var

Çardak Büfe, Etiler adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Çardak Büfe, Etiler
Etiler Mah.Nispetiye Caddesi, Beşiktaş, İstanbul.
+90(0212) 265 2304 Çardak Büfe, Etiler

Aşağıdaki formu kullanarak Çardak Büfe, Etiler ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...