Adres: Bayrampaşa, Esenler Carrefour-Bauhaus, 34035 Altıntepsi, , İstanbul, Türkiye


Caprice Gold Palace, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Altıntepsi Mah. mahallesinde (Esenler Carrefour-Bauhaus) yer alıyor. Caprice Gold Palace yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Caprice Gold Palace nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Caprice Gold Palace nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Caprice Gold Palace konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Caprice Gold Palace

1 görüş var

  • 3 sene önce didim caprise gittim..süpeerdi 1nr.idi bu 7 yıldızlıyı düşünemiyorum bile .açılır açılmaz ordayım inşallah

    Misafir, 31.03.2011 20:19:00

Caprice Gold Palace adlı mekan, 53 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Caprice Gold Palace
Altıntepsi Mah.Esenler Carrefour-Bauhaus, Bayrampaşa, İstanbul.
Caprice Gold Palace

Aşağıdaki formu kullanarak Caprice Gold Palace ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...