Çapana Balık Restaurant Samatya logo

Tel: (0212) 586 1981 veya (0543) 381 5371

Adres: Koca Mustafa Paşa Mahallesi, İçkalpakçı Sokak, No: 7, Samatya, Fatih, İstanbul, Türkiye


Çapana Balık Restaurant Samatya, İstanbul ili Fatih ilçesinin Kocamustafapaşa Mah. mahallesinde yer alıyor. Çapana Balık Restaurant Samatya yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çapana Balık Restaurant Samatya nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çapana Balık Restaurant Samatya nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çapana Balık Restaurant Samatya konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çapana Balık Restaurant Samatya

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Çapana Balık Restaurant Samatya ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...