Tel: (0232) 507 7070

Adres: İzmir-çanakkale Otoyolu Üzeri Egekent-2 Metro İstasyonu Yanı 9. Cadde No: 29, Egekent-2, Menemen, İzmir, Türkiye


Çapa Sağlık Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, İzmir ili Menemen ilçesinde yer alıyor. Çapa Sağlık Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çapa Sağlık Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Çapa Sağlık Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
  Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.6 puan aldı.
 • 2014-2015 yili kaç puanla öğrenci alıyorsunuz birde ücreti hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Öncelikle çapa kolejine bayılıyorummmmm. çapa andolu lisesinde okumak istiyorum fakat puansız girilir mi onu öğrenmek istiyorum ve birde kayıtların ne zaman başladığını. bilgilendirirseniz çok mutlu olurum. :)

  5/ 5 yıldız
  ,

 • kaç puanla bu liseye girerim ?

  3/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çapa Sağlık Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çapa Sağlık Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çapa Sağlık Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çapa Sağlık Koleji Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...