Tel: (0212) 632 2858

Adres: Çapa Atatürk İöo, Fatih, 34104 Denizabdal, , İstanbul, Türkiye


Çapa Atatürk İlköğretim Okulu, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Çapa Atatürk İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çapa Atatürk İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çapa Atatürk İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çapa Atatürk İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çapa Atatürk İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • çok iyi bir okul hatta istanbuldaki en iyi okul ben oraya gidiyorum .eğitim şartları çok güzel ve tamamen disiplinli bir okul.bu okulu herkese tavsiye ederim.eğer güzel bir eğitim almak istiyorsanız çapa atatürk i.ö.o na gelmelisiniz.

    Misafir, 14.06.2011 15:29:00

  • çok çok çok güzel okul

    Misafir, 31.03.2011 14:06:00

Çapa Atatürk İlköğretim Okulu adlı mekan, 32 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Çapa Atatürk İlköğretim Okulu
, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 632 2858 Çapa Atatürk İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Çapa Atatürk İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...