Tel: (0212) 632 2858

Adres: Çapa Atatürk İöo, Fatih, 34104 Denizabdal, , İstanbul, Türkiye


Çapa Atatürk İlköğretim Okulu, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Çapa Atatürk İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çapa Atatürk İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Çapa Atatürk İlköğretim Okulu
  Toplam 32 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.
 • çok iyi bir okul hatta istanbuldaki en iyi okul ben oraya gidiyorum .eğitim şartları çok güzel ve tamamen disiplinli bir okul.bu okulu herkese tavsiye ederim.eğer güzel bir eğitim almak istiyorsanız çapa atatürk i.ö.o na gelmelisiniz.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • çok çok çok güzel okul

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çapa Atatürk İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çapa Atatürk İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çapa Atatürk İlköğretim Okulu