Tel: (0376) 213 1070

Adres: Tabakhane Mah. Vali Ayhan Çevik Cad. No. 22, Merkez Çankırı, Türkiye


Çankırı Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Çankırı ili Çankırı Merkez ilçesinin Tabakhane Mah. mahallesinde (Yeni Yol Sokak) yer alıyor. Çankırı Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çankırı Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çankırı Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çankırı Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çankırı Kız Teknik ve Meslek Lisesi

0 görüş var

Çankırı Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Çankırı Kız Teknik ve Meslek Lisesi
Tabakhane Mah.Yeni Yol Sokak, Çankırı Merkez, Çankırı.
+90(0376) 213 1070 Çankırı Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çankırı Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...