Tel: (0312) 551 2570

Adres: Çankaya Tapu Müdürlüğü, Esat Caddesi, No :44, Kızılay, Çankaya, Ankara, Türkiye


Çankaya Tapu Müdürlüğü, Ankara ili Çankaya ilçesinin Kavaklıdere Mah. mahallesinde (Esat Caddesi 42-52) yer alıyor. Çankaya Tapu Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çankaya Tapu Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çankaya Tapu Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çankaya Tapu Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çankaya Tapu Müdürlüğü

2 görüş var

  • böylesine ilgisiz iş görmeyen bir tapu müdürlüğü olamaz verdiğim vergiler başta yönetim olmak üzere haram olsun 3 gün oldu bir ipotek koyamadılar sistem madem uygundeyil sürekli bozuluyor değiştir o zaman ne ilgisiz bedavacı zihniyet.... yazıklar olsun sizleree...

    Misafir, 27.12.2013 12:07:00

  • Bu kadar yavaş ve berbat bir tapu olamaz 1 günde hallolan tapu 2 gün oldu cıkmadı. Mesaj gelir saati yazmaz ertesi gün gelirsin kimse yardımcı olmaz. Saat 17.00 da da seni kovarlar

    Misafir, 05.12.2013 14:28:00

Çankaya Tapu Müdürlüğü adlı mekan, 36 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Çankaya Tapu Müdürlüğü
Kavaklıdere Mah.Esat Caddesi 42-52, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 551 2570 Çankaya Tapu Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Çankaya Tapu Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...