Tel: (0312) 230 8120

Adres: Çankaya, Necatibey Cd, 43-61, Kızılay, , Ankara, Türkiye


Çankaya Merkez Polis Karakolu, Ankara ili Çankaya ilçesinin Kızılay Mah. mahallesinde (Necatibey Caddesi) yer alıyor. Çankaya Merkez Polis Karakolu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çankaya Merkez Polis Karakolu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çankaya Merkez Polis Karakolu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çankaya Merkez Polis Karakolu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çankaya Merkez Polis Karakolu

0 görüş var

Çankaya Merkez Polis Karakolu adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
Çankaya Merkez Polis Karakolu
Kızılay Mah.Necatibey Caddesi, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 230 8120 Çankaya Merkez Polis Karakolu

Aşağıdaki formu kullanarak Çankaya Merkez Polis Karakolu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...