Çankaya Belediyesi logo

Tel: (0312) 458 8900 veya (0312) 458 9000

Adres: Fidanlık Mahallesi, Ziya Gökalp Caddesi, No: 11, Belediye Binası, Pk: 06420, Kızılay, Çankaya, Ankara, Türkiye


Çankaya Belediyesi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Fidanlık Mah. mahallesinde (Ziya Gökalp Caddesi) yer alıyor. Çankaya Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çankaya Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çankaya Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çankaya Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çankaya Belediyesi

1 görüş var

  • Yukarı Dikmen Mahallesinde birsürü sitelerin bulunduğu ve burada yaşayan insanların sağlığı hice sayılarak gün geçtikçe çöplerin bir çığ gibi büyümesi sağlık ve gorüntü kirliliği neden gözardı diliyor.Çankaya Belediyesi seçimler yaklaşırken hangi yüzle oy isteyecek.Neden hiç bir hizmet yapılmıyor.Çankaya Belediyesine ait Kültür Merkazi Levhası var fakat çöplük haline gelmiş bir arsa çöp toplayan,dilencilerin barınagı haline gelmiş bir arsa.Lütfen dikkate alınması....Bahsedilen çöplükTuranGüneş Blv.645 Sok.civarı

    Misafir, 03.02.2014 22:35:00

Çankaya Belediyesi adlı mekan, 51 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.51 puan almıştır.
Çankaya Belediyesi
Fidanlık Mah.Ziya Gökalp Caddesi, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 458 8900 Çankaya Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çankaya Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...