Çankaya Belediyesi logo

Tel: (0312) 458 8900 veya (0312) 458 9000

Adres: Fidanlık Mahallesi, Ziya Gökalp Caddesi, No: 11, Belediye Binası, Pk: 06420, Kızılay, Çankaya, Ankara, Türkiye


Çankaya Belediyesi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Fidanlık Mah. mahallesinde (Ziya Gökalp Caddesi) yer alıyor. Çankaya Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çankaya Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


5 görüş var

  Çankaya Belediyesi
  Toplam 58 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.24 puan aldı.
 • Sayın Belediye İlgilileri, Çankaya Belediyesine bağlanan Çayyolu semti, otobüs son durak arsası artık kullanılamaz durumda, adeta mezbelelik. Arsanın yeşil alan haline getirilmesi arzumuzdur. Lütfen dikkate alınmalı...Saygılarımla arz ederim.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Merhaba ben Yaşamkent mah.oturuyorum ve uzun bir süreden beri evsel atık yağ biriktirmekteyim.Ancak çevremde bunları atabileceğim herhangi bir noktaya ulaşamadım.Tel.ile ulaştığım bir birim ise 5lt.olmadan evden alamayacaklarını söylüyorlar ve bu yağlar evde depolama sorunu yaratmaya başladı. Sizden ricam bizlerin kolay ulaşabileceği atık toplama noktaları oluşturmanız.Ben çevremde bir çok insanı yağ toplama konusunda ikna etmişken bu nedenlerden dolayı vaz geçmelerini arzulamıyorum.Çabalarınız için şimdiden teşekkürler :)

  25/ 5 yıldız
  ,

 • MESA 2 Yonca Yönetim Kurulu Başkanı olarak sitemiz yaşamkentte 100 daireli olup büyükşehirin bazı sitelere birkaç aletlik spor alanı yaptığına şahit oluyoruz.Yürüyüş yolumuzu biz yaptırdık, birkaç bacak germe, diz çalıştırma, barfix, mekik sehpası talebimiz vardır.Yeni Belediyemizi de sakinlere tanıtmış oluruz.Şimdiden teşekkürler

  5/ 5 yıldız
  ,

 • ANKARA , MALTEPE de pazartesi günleri NEYZEN TEVFİK sok. üzererinde semt pazarı kurulmaktadır.BU PAZARIN KALDIRILMASINI DAHA İŞLEVSEL Bİ ALANA NAKLEDİLMESİNİ İSTİYORUZ..UKM KARARI YOL PAZARTESİ GÜNLERİ TRAFİK AKIŞI TERS YÖNDEN TEK ŞERİT OLUYOR.. YOLLAR DAR..GÜRÜLTÜ ÇOK FAZLA.. TAK TAK ÇADIR DEMİRİ ÇAKIYORLAR,, YOLLAR DELİK DEŞİK..PİSLİK, GÜRÜLTÜ... LÜTFEN BAŞKA BİR BÖLGEYE TAŞIYIN..!!

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Yukarı Dikmen Mahallesinde birsürü sitelerin bulunduğu ve burada yaşayan insanların sağlığı hice sayılarak gün geçtikçe çöplerin bir çığ gibi büyümesi sağlık ve gorüntü kirliliği neden gözardı diliyor.Çankaya Belediyesi seçimler yaklaşırken hangi yüzle oy isteyecek.Neden hiç bir hizmet yapılmıyor.Çankaya Belediyesine ait Kültür Merkazi Levhası var fakat çöplük haline gelmiş bir arsa çöp toplayan,dilencilerin barınagı haline gelmiş bir arsa.Lütfen dikkate alınması....Bahsedilen çöplükTuranGüneş Blv.645 Sok.civarı

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çankaya Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çankaya Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çankaya Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çankaya Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...