Tel: (0312) 434 1966

Adres: Göktürk Mah. Bağlar Cad. 115. Cadde No: 15 Seyranbağları, Çankaya, Ankara, Türkiye


Çankaya Anadolu Lisesi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Göktürk Mah. mahallesinde yer alıyor. Çankaya Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çankaya Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çankaya Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çankaya Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çankaya Anadolu Lisesi

0 görüş var

Çankaya Anadolu Lisesi adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
Çankaya Anadolu Lisesi
Göktürk Mah., Çankaya, Ankara.
+90(0312) 434 1966 Çankaya Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çankaya Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...