Tel: (0212) 633 0148

Adres: Tiryaki Hasanpaşa Cad. No: 34-16 İnebey Mh. Aksaray Fatih, , İstanbul, Türkiye


Cander Oto Aksesuarları, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Cander Oto Aksesuarları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cander Oto Aksesuarları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Cander Oto Aksesuarları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cander Oto Aksesuarları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cander Oto Aksesuarları

1 görüş var

  • BEN ÖZELİKLE BİR ŞEYİ BELİRTMEK İSTİYORUM KALİTELİ MALMIŞ DEĞİLMİŞ ORASINI BİLMEM BEN UYGUN BULDUM STEYŞİN ARACIMA 55 TL FİLMİ CANDER OTO AKSARAY'DA YAPTIRDIM... Evt film 40 tl uygulama yapan arkadaş eline sağlık gayet işini güzel yapıyo Yptırdığım filmler açılma yaptı VE 2 YIL GARANTİ VERİLDİ 29.11.2013 yani bugun filmi değiştirmeye gitiim ZONGULDAK ta oturuyorum durum gereği İSTANBULA gitmem gerekti gitmişken dedim nasıl olsa filmin garantisi var... DEĞİŞTİRİRLER dedim ama GARANTİ KAĞIDINI ALMAYI UNUTTUM VE DÜKKANA GİTTİĞİm de DURUMU İZAH ETTİM SÖYLEDİKLERİNİ AYNEN YAZIYORUM: 1: NE BİLELİM BURDA YAPTIRDIĞINI ( FİLMİ YAPARKEN KAYIT DEFTERİNE KAYDEDİLDİĞİNİ BİZZAT GÖRDÜM) 2:OTURUP MUHAPBET ETTİĞİM ve öve öve bitiremediğin firma yetkilerinin söylediği BİZ HERKESİ TANIMAK ZORUNDAMIYIZ ( AMACINIZ SADECE PARA KAZANMAK MIYDI BU İŞİ YAPARKEN ) 3:İşi yaptırana kadar ağa paşa sizsiniz SONRA SİZ KİMSİNİZ... ONLARA TEK KELİME SÖYLEDİM İŞİ YAPTIRIRKEN VERMİŞ OLDUĞUM ÜCRETİ GÜLE GÜLE HARCAYIN... SONUNa kadar helal olsun DEDİM neden Mİ ( İŞİ YAPAN ARKADŞIN EMEĞİNE LAFIM YOK TEKRAR SÖYLÜYORUM ELİNE KOLUNA SAĞLIK AMA MÜŞTERİ OLARAK HİÇ BİR DEĞERİNİZ YOK CANDER OTO KARŞISINDA...

    Misafir, 27.11.2013 16:32:00

Aşağıdaki formu kullanarak Cander Oto Aksesuarları ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...