Adres: Ümraniye, 30 Ağustos Sk, 34771 Ihlamurkuyu, , İstanbul, Türkiye


Çanakkale Seramik Fabrikası, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Ihlamurkuyu Mah. mahallesinde (30 Ağustos Sokak) yer alıyor. Çanakkale Seramik Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çanakkale Seramik Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çanakkale Seramik Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çanakkale Seramik Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çanakkale Seramik Fabrikası

0 görüş var

Çanakkale Seramik Fabrikası adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
Çanakkale Seramik Fabrikası
Ihlamurkuyu Mah.30 Ağustos Sokak, Ümraniye, İstanbul.
Çanakkale Seramik Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak Çanakkale Seramik Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...