Adres: Şehitler Abidesi, Eceabat, , Çanakkale, Türkiye


Çanakkale Şehitler Anıtı, Çanakkale ili Eceabat ilçesinin Seddülbahir Köyü mahallesinde (Edirne Çanakkale Yolu) yer alıyor. Çanakkale Şehitler Anıtı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çanakkale Şehitler Anıtı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çanakkale Şehitler Anıtı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çanakkale Şehitler Anıtı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çanakkale Şehitler Anıtı

0 görüş var

Çanakkale Şehitler Anıtı adlı mekan, 40 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.78 puan almıştır.
Çanakkale Şehitler Anıtı
Seddülbahir KöyüEdirne Çanakkale Yolu, Eceabat, Çanakkale.
Çanakkale Şehitler Anıtı

Aşağıdaki formu kullanarak Çanakkale Şehitler Anıtı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...