Tel: (0216) 325 2234

Adres: Acıbadem Cad. No: 115 Acıbadem Mh. Acıbadem Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Çanak Kebap & Katmer, Acıbadem, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Acıbadem Mah. mahallesinde (Acıbadem Caddesi) yer alıyor. Çanak Kebap & Katmer, Acıbadem yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çanak Kebap & Katmer, Acıbadem nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çanak Kebap & Katmer, Acıbadem nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çanak Kebap & Katmer, Acıbadem konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çanak Kebap & Katmer, Acıbadem

1 görüş var

  • Bazı güzellikler anlatılmakla olmaz . bizzat yerinde görmek lazım ....
    Güzel bakan da güzel görüyor ,işte kaide bu....

    Misafir, 17.12.2010 22:19:00

Çanak Kebap & Katmer, Acıbadem adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Çanak Kebap & Katmer, Acıbadem
Acıbadem Mah.Acıbadem Caddesi, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 325 2234 Çanak Kebap & Katmer, Acıbadem

Aşağıdaki formu kullanarak Çanak Kebap & Katmer, Acıbadem ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...