Tel: (0212) 668 0158

Adres: Ordu Cad. 13. Sok. No: 12 Sultançiftliği Mh. Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Can Meşrubat, İstanbul ili Sultangazi ilçesinin Sultançiftliği Mah. mahallesinde (14. Sokak) yer alıyor. Can Meşrubat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Can Meşrubat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü inşaat ve harfiyat işleri yapmak. Kat karşılığı veya kendi adına inşaatlar yaparak satmak tadilat işleri yapmak, bu konularda resmi ve özel sektör ihalelerine katılmak taşeron olarak iş yapmak veya aldığı işleri kendi adına yapmak yada başkalarına devretmek, her türlü inşaat malzemelerini almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak. Taşınmaz malları rehin ve ipotek vermek. Şirketin amacı ile ilgili olarak her türlü taşınmaz mal almka satmak kiraya vermek ile şirketin ve üçüncü şahısların temin için ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları almak ve vermek ve 26. 8. 1998 tarihinde tescil edilen ana sözleşmesinde ve 2. 11. 2010 tarihinde tescil edilen tadil metninde yazılı olan diğer işler,


Aşağıdaki haritayı kullanarak Can Meşrubat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Can Meşrubat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Can Meşrubat