yazdır
 • Nereye: Çamoluk Triko - Merkez adresine

Çamoluk Triko - Merkez hakkında

Çamoluk Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şirketi, Her türlü tekstil ürünleri giyim eşyaları ev tekstil ürünleri endüstriyel tekstil medikal tekstil ürünler ve tekstil alanında kullanılan yan ürünler ile pamuklu sentetik likra penye triko jeans deri vb. her türlü iplik ve her türlü kumaş ile bunlardan mamül tekstil ürünleri giyim eşyaları ve aksesuarları ile tüm bu ürünlerin imalinda ve üretim safhalarında kullanılan hammadde yardımcı malzeme makine teçhizatları ile ekipmanları. . . Konusu ile ilgili her türlü gayrimenkul, arsa, bina, fabrika, üretim tesisleri vb. taşınmazları alabilir, satabilir, kiralayabilir ve kiraya verebilir. bu taşınmazlar üzerinde yeni tesisler inşa edebilir, tadilat yapabilir, Üzerinde inşaat yapmak veya 3. kişilere yaptırmak amaca ile arsa ve taşınmazlar alabilir, a ldığı arsa ve taşınmazları satabilir, kiraya verebilir, Konusu ile ilgili menkul gayrimenkul mallar gayrimaddi haklar nakil vasıtaları iktisap etmek almak satmak finansal kiralama yolu ile sahip olmak şirket leh ve aleyhine irtifak ve intifa hakları tesis etmek ve bunlar üzerinde her türlü tasarrufta bulunmak ipotek vesair ayni hakları tesis kabul ve fekketmek üçüncü kişilerin bankalar ve diğer şahıs ve kuruluşlardan alacakları kredileri temin etmek için lehlerine ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları vermek aynı şekilde verilecek teminatları kabul etmek ve şirketin 27. 9. 2004 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Çamoluk Triko - Merkez için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar