Tel: (0212) 520 5422

Adres: Tarakçı Caferağa Sok. No: 38 Derya İş Merkezi Hacıhüseyinağa Mh. Yeşildirek Fatih, , İstanbul, Türkiye


Çamoluk Triko - Merkez, İstanbul ili Fatih ilçesinin Taya Hatun Mah. mahallesinde (Tarakçı Cafer Sokak) yer alıyor. Çamoluk Triko - Merkez yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çamoluk Triko - Merkez nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü tekstil ürünleri giyim eşyaları ev tekstil ürünleri endüstriyel tekstil medikal tekstil ürünler ve tekstil alanında kullanılan yan ürünler ile pamuklu sentetik likra penye triko jeans deri vb. her türlü iplik ve her türlü kumaş ile bunlardan mamül tekstil ürünleri giyim eşyaları ve aksesuarları ile tüm bu ürünlerin imalinda ve üretim safhalarında kullanılan hammadde yardımcı malzeme makine teçhizatları ile ekipmanları. . . Konusu ile ilgili her türlü gayrimenkul, arsa, bina, fabrika, üretim tesisleri vb. taşınmazları alabilir, satabilir, kiralayabilir ve kiraya verebilir. bu taşınmazlar üzerinde yeni tesisler inşa edebilir, tadilat yapabilir, Üzerinde inşaat yapmak veya 3. kişilere yaptırmak amaca ile arsa ve taşınmazlar alabilir, a ldığı arsa ve taşınmazları satabilir, kiraya verebilir, Konusu ile ilgili menkul gayrimenkul mallar gayrimaddi haklar nakil vasıtaları iktisap etmek almak satmak finansal kiralama yolu ile sahip olmak şirket leh ve aleyhine irtifak ve intifa hakları tesis etmek ve bunlar üzerinde her türlü tasarrufta bulunmak ipotek vesair ayni hakları tesis kabul ve fekketmek üçüncü kişilerin bankalar ve diğer şahıs ve kuruluşlardan alacakları kredileri temin etmek için lehlerine ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları vermek aynı şekilde verilecek teminatları kabul etmek ve şirketin 27. 9. 2004 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Çamoluk Triko - Merkez nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çamoluk Triko - Merkez konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çamoluk Triko - Merkez