Tel: (0216) 521 3030

Adres: Alemdağ Cad. No: 85 Çamlıca Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Çamlıca Medicana Hastanesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Aşağı Dudullu Mah. mahallesinde (Alemdağ Caddesi) yer alıyor. Çamlıca Medicana Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çamlıca Medicana Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çamlıca Medicana Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çamlıca Medicana Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çamlıca Medicana Hastanesi

1 görüş var

  • PR Dr Ömer ışık ve ekibine cok teşekkür ederim

    Misafir, 14.08.2011 15:44:00

Çamlıca Medicana Hastanesi adlı mekan, 44 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.14 puan almıştır.
Çamlıca Medicana Hastanesi
Aşağı Dudullu Mah.Alemdağ Caddesi, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 521 3030 Çamlıca Medicana Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çamlıca Medicana Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...