Tel: (0216) 443 7100

Adres: Alemdağ Cad. No: 73 Kısıklı Mh. Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Çamlıca Hospitalium Hastanesi Ltd. Şti., İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Kısıklı Mah. mahallesinde (Alemdağ Caddesi) yer alıyor. Çamlıca Hospitalium Hastanesi Ltd. Şti. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çamlıca Hospitalium Hastanesi Ltd. Şti. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çamlıca Hospitalium Hastanesi Ltd. Şti. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çamlıca Hospitalium Hastanesi Ltd. Şti. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çamlıca Hospitalium Hastanesi Ltd. Şti.

0 görüş var

Çamlıca Hospitalium Hastanesi Ltd. Şti. adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Çamlıca Hospitalium Hastanesi Ltd. Şti.
Kısıklı Mah.Alemdağ Caddesi, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 443 7100 Çamlıca Hospitalium Hastanesi Ltd. Şti.

Aşağıdaki formu kullanarak Çamlıca Hospitalium Hastanesi Ltd. Şti. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...