Tel: (0216) 421 1415

Adres: Marmara Eğitim Köyü Y. No: 5 Başıbüyük Piknik Alanı Başıbüyük Mh. Maltepe, , İstanbul, Türkiye


Çamevi Kuzu Çevirme, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Başıbüyük Mah. mahallesinde (Kayışdağı Dudullu Yolu) yer alıyor. Çamevi Kuzu Çevirme yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çamevi Kuzu Çevirme nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çamevi Kuzu Çevirme nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çamevi Kuzu Çevirme konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çamevi Kuzu Çevirme

0 görüş var

Çamevi Kuzu Çevirme adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.81 puan almıştır.
Çamevi Kuzu Çevirme
Başıbüyük Mah.Kayışdağı Dudullu Yolu, Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 421 1415 Çamevi Kuzu Çevirme

Aşağıdaki formu kullanarak Çamevi Kuzu Çevirme ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...