Tel: (0232) 467 5671

Adres: Gazi Osmanpaşa Mah. 5470 Sk. No: 93 Çamdibi, Bornova, İzmir, Türkiye


Çamdibi Kordon Birlik İlköğretim Okulu, İzmir ili Bornova ilçesinin Gazi Osman Paşa Mah. mahallesinde (482. Sokak) yer alıyor. Çamdibi Kordon Birlik İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çamdibi Kordon Birlik İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çamdibi Kordon Birlik İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çamdibi Kordon Birlik İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çamdibi Kordon Birlik İlköğretim Okulu

0 görüş var

Çamdibi Kordon Birlik İlköğretim Okulu adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.12 puan almıştır.
Çamdibi Kordon Birlik İlköğretim Okulu
Gazi Osman Paşa Mah.482. Sokak, Bornova, İzmir.
+90(0232) 467 5671 Çamdibi Kordon Birlik İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Çamdibi Kordon Birlik İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...