Tel: (0212) 418 4222

Adres: Salihpaşa Cad. No: 58 Salih Yalçın Apt. Kat: 5 Daire: 11 Merkez Mh. Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Cambaz Denizcilik, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Salihpaşa Caddesi) yer alıyor. Cambaz Denizcilik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Cambaz Denizcilik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Cambaz Denizcilik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Cambaz Denizcilik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Cambaz Denizcilik

0 görüş var

Cambaz Denizcilik adlı mekan, 36 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.53 puan almıştır.
Cambaz Denizcilik
Merkez Mah.Salihpaşa Caddesi, Gaziosmanpaşa, İstanbul.
+90(0212) 418 4222 Cambaz Denizcilik

Aşağıdaki formu kullanarak Cambaz Denizcilik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...