Tel: (0212) 580 3033

Adres: Barbaros Cad. No: 55/3 Cennet Mh. Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Çalık Elektrik, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Cennet Mah. mahallesinde (Barbaros Caddesi) yer alıyor. Çalık Elektrik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çalık Elektrik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Elektrikli ev aletleri tamir servisi işleri,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çalık Elektrik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çalık Elektrik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çalık Elektrik

0 görüş var

Çalık Elektrik adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Çalık Elektrik
Cennet Mah.Barbaros Caddesi, Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 580 3033 Çalık Elektrik

Aşağıdaki formu kullanarak Çalık Elektrik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...