Tel: (0212) 886 1217

Adres: Çakmaklı Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Hadımköy Yolu Metro Market Arkası Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye


Çakmaklı Cumhuriyet Anadolu Lisesi, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinde yer alıyor. Çakmaklı Cumhuriyet Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çakmaklı Cumhuriyet Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çakmaklı Cumhuriyet Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çakmaklı Cumhuriyet Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çakmaklı Cumhuriyet Anadolu Lisesi

0 görüş var

Çakmaklı Cumhuriyet Anadolu Lisesi adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.21 puan almıştır.
Çakmaklı Cumhuriyet Anadolu Lisesi
, Büyükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 886 1217 Çakmaklı Cumhuriyet Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çakmaklı Cumhuriyet Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...