Tel: (0216) 313 1440

Adres: Fatih Sultan Mehmet Mh. Alemdağ Caddesi, Çakmak Yolu, No: 217, Çakmak/ümraniye, İstanbul, Türkiye


Çakmak Kapalı Yüzme Havuzu, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde yer alıyor. Çakmak Kapalı Yüzme Havuzu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çakmak Kapalı Yüzme Havuzu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Çakmak Kapalı Yüzme Havuzu
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çakmak Kapalı Yüzme Havuzu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çakmak Kapalı Yüzme Havuzu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çakmak Kapalı Yüzme Havuzu

Aşağıdaki formu kullanarak Çakmak Kapalı Yüzme Havuzu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...