Tel: (0212) 227 0485

Adres: Sinanpaşa Mh. Ihlamurdere Cd. Çelebioğlu Sk. No: 8 Abbasağa, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • restoran
  • Bu firma 12 senedir faal

Çakmak Kahvaltı Salonu, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde yer alıyor. Çakmak Kahvaltı Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çakmak Kahvaltı Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yerli ve yabancı müşterilere sabah kahvaltısı vermek, her nevi meşrubat almak satmak işi,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çakmak Kahvaltı Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çakmak Kahvaltı Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çakmak Kahvaltı Salonu

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Çakmak Kahvaltı Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...