Tel: (0216) 344 8470

Adres: Anafartalar Cad. No: 3/C İstiklal İlk Öğretim Okulu Yanı İstiklal Mh. Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • emlak
  • firma
  • Bu firma 9 senedir faal

Çakıroğlu Emlak, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin İstiklal Mah. mahallesinde (Anafartalar Caddesi) yer alıyor. Çakıroğlu Emlak yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çakıroğlu Emlak nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü inşaat taahhüt işleri, konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak, bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Her türlü inşaat malzemesi alımını, satımını, ithalatını ve ihracatını yapmak. Her türlü dekorasyon ve tadilat işleri yapmak. Her türlü emlak, gayrimenkul ve özellikle siteler plazalar marketler, depolar soğuk hava depoları, villa tatil köyleri devremülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri spor kompleksleri mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak satın almak, kiralamak, kiraya vermek, bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. Gayri menkuller üzerine irtifak, intifa, sükna, kat irtifakı, şufa hakları, gayri menkul mükellefiyeti tesis etmek. . . . . 28. 12. 2011 tarihinde tescil edilen tadil metninde yazılı olan diğer işler,


Aşağıdaki haritayı kullanarak Çakıroğlu Emlak nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çakıroğlu Emlak konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çakıroğlu Emlak