Tel: (0212) 664 2000 veya (0212) 664 2001

Adres: kazlıçeşme balıklı yolu:4 zeytinburnu İstanbul, Türkiye


Çağteks Gelinlik, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Telsiz Mah. mahallesinde (Balıklı Kazlıçeşme Yolu Caddesi) yer alıyor. Çağteks Gelinlik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çağteks Gelinlik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Çağteks Gelinlik
    Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çağteks Gelinlik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çağteks Gelinlik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çağteks Gelinlik

Aşağıdaki formu kullanarak Çağteks Gelinlik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...