Tel: (0212) 375 7575

Adres: Çağlayan Meydanı, Şişli Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. No: 223 Şişli, , İstanbul, Türkiye


Çağlayan Adliyesi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Abide-i Hürriyet Caddesi) yer alıyor. Çağlayan Adliyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çağlayan Adliyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

İstanbul Adalet Sarayı yada Çağlayan adliyesi Avrupanın en büyük adliye binasıdır. Bina 2011 yılında tamamlanarak faaliyet başlamıştır. Adliye, E-5 karayolu kenarında ve Çağlayan meydanında yer almaktadır. Adliyeye, metrobüs ile gelinirken Çağlayan durağında inilmelidir.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çağlayan Adliyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çağlayan Adliyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çağlayan Adliyesi

2 görüş var

  • Fevkalade Güzel Bir Adalet Sarayı Olmuş Tebrik Ve Teşekkür Ederim ..

    Misafir, 16.08.2011 18:33:00

  • adliye sarayı çok güzel oldu

    Misafir, 11.03.2011 21:18:00

Çağlayan Adliyesi adlı mekan, 76 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.58 puan almıştır.
Çağlayan Adliyesi
Merkez Mah.Abide-i Hürriyet Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 375 7575 Çağlayan Adliyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Çağlayan Adliyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...