Tel: (0212) 426 0509

Adres: Dr.Sadık Ahmet Cad. No: 93 Cumhuriyet Mh. Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Çağlar Tekstil Triko İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Dr. Sadık Ahmet Cadde) yer alıyor. Çağlar Tekstil Triko İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Çağlar Tekstil Triko İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket konusu ile ilgili her nevi deri kumaş ve trikodan mamül giyim eşyalarını her türlü erkek kadın ve çocuk konfeksiyon iç ve dış giyim eşyalarının fason işçiliğini toptan ve perakende alımını satımını imalatını ithalatını ihracatını yapabilir yaptırabilir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Çağlar Tekstil Triko İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Çağlar Tekstil Triko İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Çağlar Tekstil Triko İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Çağlar Tekstil Triko İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...